Patricks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


The Quality Never Ends.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cereri Leader [ON]

In jos 
+2
Martan156
Yomanbest
6 participanți
AutorMesaj
Yomanbest
Admin
Yomanbest


Mesaje : 93
Reputatie : -1
Data de inscriere : 02/07/2014

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyJoi Iul 03, 2014 9:30 am

Pentru a deveni leaderul unei factiuni lasati o cerere aici , urmand modelul de mai jos (daca modelul nu e respectat , cererea nu e luata in considerare);
Nu conteaza level-ul sau orele jucate ;
Daca cererea e acceptata contactati unul dintre owneri ;
Dupa acceptarea acesteia veti primi accesul de modificare al factiunii repartizate;

Nick
Level:
Ce factiune doresti:
De ce doresti sa devii leader:
Vei fi serios si te vei tine de factiune? :
Alte informatii (optional) :
Sus In jos
https://patricks-romania.forumgratuit.ro
Martan156

avatar


Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/07/2014

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyMar Iul 08, 2014 9:45 am

Nick:Martan156
Level:6
Ce factiune doresti:Sicilian Mafia
De ce doresti sa devii leader:Nu are lider + as vre sa fiu eu acela si sa imi fac si eu membrii si  sa populez factiunea
Vei fi serios si te vei tine de factiune? :Da!
Alte informatii (optional) :Voi incerca sa mai aduc playeri pe server care sa joace si ei cit de cit si sa-ll populam impreuna
Sus In jos
Mosner

Mosner


Mesaje : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/07/2014
Varsta : 28
Localizare : Petrosani

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyMar Iul 08, 2014 10:26 am

Martan156- Acceptat pentru teste,contacteaza-ma in joc.
Sus In jos
byYyzZz

byYyzZz


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2014

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyMier Iul 16, 2014 4:46 pm

Nick: byYyzZz
Level:20
Ce factiune doresti: Yakuza
De ce doresti sa devii leader: Pai nu are lider plus ca as vrea sa fiu eu acela care populeaza si ajuta serverul + factiunea !
Vei fi serios si te vei tine de factiune? : Da !
Alte informatii (optional) :Pai voi incerca sa populez serverul la fel si factiunea !
Sus In jos
Yomanbest
Admin
Yomanbest


Mesaje : 93
Reputatie : -1
Data de inscriere : 02/07/2014

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyMier Iul 16, 2014 5:12 pm

ByYyzZz - Acceptat
Sus In jos
https://patricks-romania.forumgratuit.ro
.Ciprian

.Ciprian


Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/08/2014
Varsta : 24
Localizare : Judetul Prahova,Sat Mislea,Comuna Scorteni

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyLun Aug 11, 2014 7:01 am

Nick:.Ciprian
Level:3
Ce factiune doresti:Clanul Tobosaru/Varios Los Aztecas
De ce doresti sa devii leader:Am experienta de 7 ani in samp:5 ani server , 2 ani administrare servere. Si am mai fost leader la aceasta factiune .
Vei fi serios si te vei tine de factiune? :Da. O sa fac si activitati cu aliantele si cu membri.
Alte informatii (optional) :Incerc sa aduc prieteni Krazz si HarryPotter Gadget=] si LaYs asa ii cheama pe samp
Sus In jos
Veaceslav15
Designer
Veaceslav15


Mesaje : 46
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/07/2014
Varsta : 22
Localizare : Moldova,Orhei

Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] EmptyMier Aug 13, 2014 4:57 pm

.Ciprian a scris:
Nick:.Ciprian
Level:3
Ce factiune doresti:Clanul Tobosaru/Varios Los Aztecas
De ce doresti sa devii leader:Am experienta de 7 ani in samp:5 ani server , 2 ani administrare servere. Si am mai fost leader la aceasta factiune .
Vei fi serios si te vei tine de factiune? :Da. O sa fac si activitati cu aliantele si cu membri.
Alte informatii (optional) :Incerc sa aduc prieteni Krazz si HarryPotter Gadget=] si LaYs asa ii cheama pe samp

Respins,ai deja un clan
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cereri Leader [ON] Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Leader [ON]   Cereri Leader [ON] Empty

Sus In jos
 
Cereri Leader [ON]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Patricks :: SAMP :: Factiuni :: Cereri Leader-
Mergi direct la: